Türkiye’de Travesti Dağılımı

Türkiye’de travesti dağılımı, ülkenin farklı şehirlerinde değişiklik göstermektedir. Özellikle büyük şehirlerde, travesti nüfusunun daha yoğun olduğu görülmektedir. Bu durum, büyük şehirlerin daha gelişmiş ekonomik yapısının, travestilere daha fazla iş imkanı sağlamasından kaynaklanmaktadır.

Ankara, Türkiye’nin en büyük ikinci şehridir ve travesti nüfusunun da yoğun olduğu bir şehirdir. İstanbul ise Türkiye’nin en büyük şehridir ve burada da travesti nüfusu oldukça fazladır. İstanbul’da, Taksim ve Beyoğlu gibi semtler travesti nüfusunun yoğun olduğu yerlerdir. İzmir, Türkiye’nin üçüncü büyük şehridir ve burada da travesti nüfusu bulunmaktadır ancak bu nüfus, Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerdeki travesti nüfusuna göre daha azdır.

Diğer Türkiye şehirlerinde de travesti nüfusu bulunmaktadır ancak bu nüfus, büyük şehirlerdeki travesti nüfusuna göre daha azdır. Bu durum, büyük şehirlerin daha gelişmiş ekonomik yapısının, travestilere daha fazla iş imkanı sağlamasından kaynaklanmaktadır.

Sonuç olarak, Türkiye’de travesti dağılımı büyük şehirlerde daha yoğundur ve bu durum, büyük şehirlerin daha gelişmiş ekonomik yapısının, travestilere daha fazla iş imkanı sağlamasından kaynaklanmaktadır.

About admin

Check Also

Travestilik Nedir?

Travestilik, bir kişinin cinsiyet ve kimliklerini ifade etmek için kendi cinsiyetlerine göre beklenen giyim tarzını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir