Travestiler
Travestiler

İstanbul Taksim ve Beylikdüzü Travestileri

Size başımdan geçen ve unutamayacağım bir anı anlatmak istiyorum. 7 mayıs 2022 cumartesi günü İstanbul Taksim civarında arkadaşlarımla buluştum. Nevizade de klasik cumartesi buluşmalarımızda yaptığımız gibi rakımuhabbetimize başladık. Arkadaşlarımla daha önceden yaptığımız ama birbirimizin bilmediği gizli hikayelerimizi anlatırken bir tanesi daha önce bir travesti ile beraber olduğunu söyledi. Hep beraber nasıl yani diye kulak kesildik ve arkadaşımızın hikayesini dinledik.

Ben daha önce hiç bir travesti ile beraber olmamıştım ve etrafımda da olduğunu bildiğim bir arkadaşım yoktu ama merak da etmiyor değildim. Arkadaşım hikayesini anlattıkça benim de merak seviyer artıyordu. Aradan bir kaç saat geçmişti ve rakıda kana karışmaya başlayınca bende telefonumu elime almış travestilere nasıl ulaşabilirim diye düşünürken buldum kendimi bir anda.
Önce google a girerek travesti diye arama yaptım. İlk sayfada bir sürü site çıkıyordu ama içlerinden travestiblub.org diye bir siteye girdim. Site de resmen yüzlerce travesti vardı ve hemen hemen her ilde ikamet ediyorlardı. Bu kadar fazla ilde bu kadar fazla travesti olmasına gerçekten şaşırmıştım. Sitede gezmeye başlayınca gözlerime inanamadım resmen manken edasındaydı hepsi. Site de her ilden travesti olduğu için ben de İstanbul Travestileri sayfasına girdim ama orada da bir sürü travesti vardı o yüzdan sayfayo Anadolu Yakası Travestileri ve Avrupa Yakası Travestileri diye ikiye ayırmışlar.

Taksim’e yakın bir travesti arıyordum ama Beylikdüzü’nde olan bir tanesi çok hoşuma gitti. Arkadaşlardan lavaboya gideceğim diye izin isteyip masadan kalktım ve numarayı çevirdim. İlk defa bir travesti ile konuşacağım için çok heyecanlıydım. Telefon 3 kez çaldıktan sonra açıldı önce telefonu direk kapatsam mı diye düşünürken bir anda kendimi konuşurken buldum. Travestiye kendisiyle görüşmek istediğimi ama daha öne böyle bir deneyimim olmadığını söyledim. Sanırım deneyimsiz olmam hoşuna gitmişti telefonda biraz konuştuktan sonra Taksim’de olduğumu söyleyince uzak olduğunu ve ben gidene kadar dışarı çıkmış olabileceğini söyledi ve daha sonra görüşmke için mutlaka aramamı söyledi.

Cumartesi gecesi çoğu travesti dışarıya çıktığı için yakın birisini arayıp zaman kaybetmemem gerektiğini anladım çünkü saat gee yarısına geliyordu ve travestiler dışarıya çıkmaya hazırlanıyorlardı. Taksim Travesti diye arattım bu sefer telefonda ve içlerinden hoşuma giden bir traevstiyi tekrar aradım. İlk konuşmadaki gibi benzer şeyleri konuştuktan sonra 1 saat görüşmek üzere anlaştık. Masaya gelip arkadaşlarımdan müsade istedikten sonra yanlarından ayrıldım ve yürüyerek 5 dakika mesafedeki travestinin evine doğru yola çıktım.

Evin önüne geldiğim de travestiyi tekrar aradım ve dış kapıyı açtıktan sonra 1 kata şağıya inmemi söyledi. Heyecandan ince ince terlşiyordum fakat kapının önünde travestiyi görünce bir anda heyecanım arzuya dönüşmeye başladı. Karşımda tam bir afet duruyordu resmen. Kapıda beni karşılayım ateşli bir öpücükten sonra içeriye davet etti.

Oturma odasında ne içersin ddiye sorduktan sonra karşılıklı birer kahve sigara keyfi yaptık. Daha sonrasında tecrübesiz olduğum için travesti beni yönlendirmeye başladı yanıma yaklaşarak boynumdan yalayarak direk olaya girdi. Koltuk üzerinde biraz oynaştıktan sonra yatak odasına geçtik.. Hikayenin devamını bir sonraki yazımda paylaşacağım biraz merakte kalın…

About admin

Check Also

Sakarya Travesti Yaşamı Nasıl?

Sakarya Travesti bireylerin yaşamları çeşitli zorluklarla dolu olabilir. Sakarya Travesti, cinsiyet kimliği olarak doğdukları cinsiyetle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir