Yaz Aylarında Travestiler Nereleri Tercih Ediyorlar?

Yaz aylarında travestiler nerelerde olurlar nerelerde takılırlar diye düşünüyorsanız eğer bu yazımızı okumanız faydalı olacaktır.

Daha önceki yazılarımızda Travesti bireylerin Türkiye’nin hangi şehirlerinde ne yoğunlukta yaşadıklarından bahsetmiştik. Genel olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa illerinde yaşayan travestiler yaz aylarında sahil kenarındaki şehirlere geçiyorlar ve 1 aydan 4 aya kadar oralarda yaşıyorlar.

Antalya Travestileri ve Alanya Travestileri genel olarak yaz aylarında da buralarda yaşıyorlar ve pek fazla farklı tatil beldelerine gitmeyi tercih etmiyorlar. Antalya Travesti yönünden baya yoğun olan illerimizden bir tanesi, hatta en başta geliyor olabilir. Antalya şehri çok büyük olduğu için travestilerle karşılaşabileceğiniz yerler net olmuyor ama Alanya’da genelde gece kulüplerinde takılıyorlar. Antalya merkezde ise genelde Kale içi bölgesinde denk gelebilirsiniz.

Bodrum Travestileri genelden İstanbul ve Ankara’da yaşayan travestilerden oluşuyor. Yaz aylarında sevdiğiniz İstanbul Travestileri ve Ankara Travestileri Bodrum’da rastlamanız gayet doğal. Ankara ve İstanbul’un en güzel travestileri Bodrum’a akın ediyorlar. Bodrum da gece mekanlara gittiğinizde güzel fizikleri ve uzun boyları ile travestiler hemen dikkatiniz çekecektir.

Marmaris travestiler tarafından tercih edilen üçüncü tatil beldesi olarak dikkat çekiyor. Buraya genelde Marmaris Travestileri nin arkadaşları tercih ediyorlar ve yine buradaki travestilere gece barlar sokağında rastlamak mümkün.

Fethiye, Kuşadası, Didim travestiler tarafından çok tercih edilen tatil beldeleri değiller. Buralarda birkaç travesti yaşıyor yaz aylarında o nedenle çok fazla denk gelmeniz olası değil ama internette travesti diye arattığınız da çıkan sitelerden buradaki travestilere ulaşabilirsiniz.

About admin

Check Also

Sakarya Travesti Yaşamı Nasıl?

Sakarya Travesti bireylerin yaşamları çeşitli zorluklarla dolu olabilir. Sakarya Travesti, cinsiyet kimliği olarak doğdukları cinsiyetle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir